Myytävänä she-t

Rauhallinen ja kiltti perusluonne,hyvä hoitaa ja laittaa.Ajanpuutteen vuoksi.Koulutusta aloitettu mutta raakile vielä: )Hp.1100,osamaksua voidaan harkita.
6324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

moi saisiks ton ponin ylläpitoon ??

Äänestä

samaa kysyisin ku wilimma

Äänestä

Mäkin totaa samaa miettisin?

Äänestä

Hei

Vain myynti tai vaihto: )

Äänestä

Onko poni jo myyty??

Äänestä
  • Moikka!ostaisin Ponin mutta halvemmalla!mikä värinen poni on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ha.d kirjoitti:

Rauhallinen ja kiltti perusluonne,hyvä hoitaa ja laittaa.Ajanpuutteen vuoksi.Koulutusta aloitettu mutta raakile vielä: )Hp.1100,osamaksua voidaan harkita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu