USAn lavastettu kuva
Tai sit ihan muusta!
351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Suuri huijausnäytelmähän tuo on ollut jo alun pitäen.
Osumallahan ei ole mitään suoraa yhteyttä koko wtc iskuihin, vain sitä kautta, että oli cia-agentti.
http://www.washingtonsblog.com/2011/05/if-there-was-no-firefight-why-not.html
Jenkkilän touhu on kyllä vajonut uskomattoman alas.
Järkyttävää on, että tuollainen maa yrittää toimia maailmanpoliisina ja ajaa maailmaa omaan häkkiinsä.
Voi punikin ruikutus. Europunikkien lemppariterroisti on kuollut, mutta todosteet puuttuvat niin pikku-pioneerit ei usko.
Bin Laden sai kuulan päähänsä ja heiluttaa partaansa nyt merenpohjassa.
Ja koska hänen tietokoneensa on CIAn hallussa luulen, että moni terroristi harkitsee vakavasti uran vaihtoa vaikka korinpunojaksi.
Ei, terroristin uravalinta ole niin kiva kuin ennen.
Ja pikku-pioneerien märät iltapäiväunet terroristi-uutisten jälkeen taitavat olla nyt ankeampia: yhä harvemin saa iloita toisten kärsimyksestä.
NINEL
Totta on! Bin laden ei ole kuollut. kuva joka on sen naamasta, ei ole edes sama. Face on leveempi ja kulmakarvat erilaiset, mitä real osamalla!
Jenkit, teki taas vaihteeksi propakandaa, kuten wtc-iskut ja ym setit. Osama on joku tapettu aikoja sitten, tai se elää yhä!
Tämä koko soppa nyt saa barak obamalle valtaa koneistoon, ja nousua seuraavaan pressa kauteen!
Näin toimii sikapoliisit konsanaan, nehän ovat jenkkejä, joten ei ihme!
Eläköön vallankumous, eläköön vapaus, eläköön demokratia. ei jenkit! :D