Kauanko menee ennenkuin poliisi kiinnostuu tuosta "siitinmiehestä"?
"Raiskaajan siitin on oikeuden miekka"
http://fi.wikiquote.org/wiki/Panu_Höglund
Katsokaa mitä löytyy täältä:
http://www.halla-aho.com/scripta/hieman_uhkailuista.html
"Raiskaajan siitin on oikeuden miekka"
http://fi.wikiquote.org/wiki/Panu_Höglund
Katsokaa mitä löytyy täältä:
http://www.halla-aho.com/scripta/hieman_uhkailuista.html
Vastaukset 8
Vanhimmat
Raiskaajan sperma on pyhä!
-soinistien käsikirjasta
O_O
"Quote from: Vestbacka on May 05, 2011, 09:03:06 PM
Ja Halliksen uusimmassa on linkki Vihreiden jäsenen niin ikään ylläpitämällr sivustolle, jossa mr. Höglund omaan tuttuun tapaansa fantasioi omiaan.
http://halla-aho.com/scripta/hieman_uhkailuista.html
Hallintovaliokunnan puheenjohtajan pesti ilmeisestikään ei ole kovin kiireinen.
Muuten voisi kai todeta, että ellei Höglundia olisi olemassa, olisi Halla-ahon pitänyt keksiä hänet. Tai no, tavallaanhan hän on niin tehnytkin. Tämäkin surkuhupaisa henkilöhistoria sai ainakin Scriptan mukaan alkunsa siitä, kun maaliskuussa 2006 tuo mainittu keltologi poisti blogistaan tuon slavistin sinne kirjoittaman kommentin. Slavistin mielestä tämä oli anteeksiantamaton teko. Tämän jälkeen keltologi esitti muutamia satunnaisia spekulaatioita Suomen Sisuun liittyen, minkä seurauksena slavisti uhkasi vetää hänet oikeuteen. Keltologi suuttui. Sen jälkeen siellä slavistin vieraskirjassa alkoi tulla kiintoisia avautumisia keltologiin liittyen. Exempli gratia:
Nimi : Ilkka
Mitä teen : Kunhan tuuletan ikeniä
Viesti : Cosmo Hunk saa mun puolestani hukkua paskaansa vaikka joisakin kirjoituksissansa osoittaakin älyllisyyden merkkejä. Jos multa lipeää homma käsistä niin mä saatan ihan silkaa vittumaisuuttani käydä Turussa tanssittamassa pesäpallomailaa jäppisen päässä. Saavat ne rääkymisensä oikeuteen haastamisesta hiukkasen perspektiiviä.
Ovathan kaikki lukeneet sadun Poika & Susi..
31. joulukuuta 2007 21:44:36
(Ellet siis tiennyt, niin tuo "Cosmo Hunk" on mainitun seurakunnan kyseiselle keltologille keksimä kutsumanimi. Lausahdus näyttäisi olevan suoraan verrannollinen tuohon Immosen saamaan viestiin tai kosovolaisen jalkapalloilijamme avautumiseen. Kehoitan huomaamaan, että joulukuuhun 2007 tultaessa oli slavisti ehättänyt olemaan jo kerran ehdolla eduskuntaan, ja saanut 2215 ääntä, piru tietää millä ansioilla.)
Tilanne eskaloitui vuodesta toiseen, ja nyt sitten ollaan näemmä siinä pisteessä, että Suomen tasavallan kansanedustuslaitoksessa hallintovaliokunnan puheenjohtajan kunnianarvoisaan toimeen istutettu mies vain yhä jaksaa nostaa tätä toista henkilöä esille. Sekä tietysti näkee tämän naaman kangastuksena kaikkialla, jopa siinä määrin että täysin ulkopuoliset ihmiset muistuttavat hänen mielestään etäisesti tuota hänen vihamiestään.
Pitää kyllä sanoa, että tämä 2000-luvun Suomen poliittinen historia on aivan poikkeuksellisen mielenkiintoista.
Quote from: Vestbacka on May 05, 2011, 09:03:06 PM
Onko perussuomalaisten kannattaja ihminen?
Näin äkkiseltään en sulje pois mahdollisuutta siitä, että kannatusta voi olla myös niinsanotusti yli lajirajojen.
Quote from: Vestbacka on May 05, 2011, 09:03:06 PM
Pitäisikö perussuomalaisten kannattajat tappaa kuten Höglund vaatii?
Ei, mutta heidän Helsingin ääniharavansa saattaisi ehkä kaivata hieman terapiaa.
Best,
J. J."
http://todellisuus.org/index.php?topic=1172.msg25380#msg25380
kyl me voitetaan,vanhat puolueet
http://www.youtube.com/watch?v=WS8xynSpw60
Täällä on jatkoa samaan hullutukseen: Onko kyseessä sama kaveri eri nimellä vai mikä?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/6934596
Raiskaaja siittää pyhää elämää.
Näin sanoo Isä-Timo.
Emen!
Onkohan tuokin poliisin tiedossa? Arvatkaapas alkuperäinen kirjoittaja!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/6759702
"Olen Turussa asuva historioitsija, ikuinen opiskelija
ja reservin upseeri. Kannatan pakkoruotsia ja Suomen
liittämistä osaksi Ruotsia"
"... Pakkoruotsin vastustaja on neo-natsi, rikollinen tai mielisairas,
joten pakkoruotsin poistamiselle ei ole ainoatakaan perustetta.
Odotan innolla, milloin em. yhteiskunnan pohjasakka alkaa
kapinoimaan, jolloin pääsen ampumaan heitä ihan laillisesti."
LAPSELLISTA TEKSTIÄ