missäs helsingissä olisi hyviä seksiväline kauppoja. ku olen helsinkii menossa ja tahtoisin tietää... kiitos jo etukäteen! :)
seksikauppoja helsingissä!
5
3614
Vastaukset
- paras
mielestäni ehdottomasti paras alan liike löytyy kalliosta kirjaston ja karhupuiston läheltä.
viideslinja,siinä las vegas ravintolasta seuraava,
olikohn nimi sex center.erittäin miellyttävä ja asiallinen naispuolinen omistaja.
paljon on tullut asioitua,suosittelen! - minä...
Olisiko mielummin siinä keskustassa. Kun en noita helsingin sivupaikkoja niinkään tunne?
- pervoko?!
tää Dreamworld on aika hyvä, annankadun ja isoroobertin kadun kulmas. saa kokeilla vaatteita(joka muuten kannattaa tehdä) ja sit leffoja siel on paljon. välineitä on kans aika hyvin.
sit siin on sin city muistaakseni matkan varrella(annankadulla) se on vähän kalliimpi, mutta laadukkaampi liike.
jos asuja hakee, kannattaa myös käydä honesty nimises liikkees annankatu 10 oli osoite, ei ole porno kauppa, mut siel on eroottisia vaatteita(PVC,nahka..)
kalliossa on kyl parhaat halvimmat paikat, 3 ratikalla pääsee hyvin ja metrolla sörnäiseen.
missä itse eniten pidän on sex shop finland kalliossa(sörnäisen metroasemalta lyhyt matka)
http://www.sexshop-finland.com
- n40
Sin City on asiallisin, sinne voi jopa nainenkin mennä!
- uikku
kallis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063210Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1571257Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803