MIKSI HALONEN ON HILJAA

tässä HALLITUS MUODOSTAJAN IHMEELLISEN OLOISEN JUNAILUSTA..
MIKSI EK käskee j.kataista tämmöiseen likaiseen peliin.????
ON TAINNUT MARKKINAVOIMAT OTTAA NISKALENKIN JYRKI POJASTA.....
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ottavat kovan riskin. kansa ei kokoomuksen temppuilua niele.

Äänestä

EI NIELE,, kokoomus ihmeen tyhmä , voiko olla noin tyhmiä, normaali logikka puuttuu, touhuissa ei järjen hiventäkää.

Äänestä

Halosen tulisi viheltää peli poikki!
Katainen sählännyt jo liikaakin, Ihme Kirjekurssi hallitusta! jota ei näytä syntyvän!

uusi kaveri remmiin!

Äänestä

Vihellä Tarja jo peli poikki!
tästä ei tuu paskaa aikä hallitusta!

Uusi muodostaja kehiin heti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAFIA PELIA KOK.LTA kirjoitti:

tässä HALLITUS MUODOSTAJAN IHMEELLISEN OLOISEN JUNAILUSTA..
MIKSI EK käskee j.kataista tämmöiseen likaiseen peliin.????
ON TAINNUT MARKKINAVOIMAT OTTAA NISKALENKIN JYRKI POJASTA.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu