Vanhojen hallituspuolueiden yritys islamisoida

Suomi.

7

110

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eijaksakirjautua.

      Oletin tuon Hakkaraisen olevan vain hieman yksinkertaisen suunpieksijän, mutta hänen sivunsa totuuden. Hänhän on aivan idiootti. Toivon tosiaan, etteivät hänen äänestäjänsä olleet lukeneet noita pöljyyksiä ennen vaaleja. Muussa tapauksessa, en tiedä miten kuvailla ihmisiä, joiden idoli on idiootti.

      Kuvitteleeko tuo kaikkien aikojen pohjanoteeraus kansanedustajana tosiaan, että "vanhoilla puolueilla" on salainen suunnitelma muuttaa Suomi islamilaiseksi valtioksi? Jos näin on, hänhän on täysin harhainen.

      En usko tuohon. Hänen täytyy olla edes jossain määrin järjissään. Merkillinen kuva hänellä kyllä siinä tapauksessa on äänestäjistä. Hän kaiketi pitää kansaa täysin aivottomana idioottilaumana, jota hän voi huiputtaa millaisilla ääliömäisyyksillä tahansa.

      Ei käy kyllä Soinia kateeksi. Joutuu paimentamaan tuollaisia, jotka ovat joko idiootteja tai kansaa halveksivia huijareita.

      • kerroppa itsestäsi

        oletko sinä normaali ?


      • eijaksakirjautua.
        kerroppa itsestäsi kirjoitti:

        oletko sinä normaali ?

        Joo, olen. Entä itse keskusteluaihe? Onko sinulla jotain mielipidettä tai näkökulmaa siihen?


      • eijaksatyypin
        eijaksakirjautua. kirjoitti:

        Joo, olen. Entä itse keskusteluaihe? Onko sinulla jotain mielipidettä tai näkökulmaa siihen?

        mielestä on haukkua eri mieltä asioista olevat idiooteiksi.

        Siinä sen näkökulma ja kompetenssi.

        Tosiasiassa Hakkarainen puhuu asiaa.

        Mistään suurten puolueiden salaliitosta ei tuossa jutussa ollut puhetta, hän arvosteli ihan aiheesta Wallinin ja Sasin puheita. Jälkimmäisen mielipiteistä sharia-laista on muut kokoomuslaiset pesseetkin kätensä.


      • -mutta

        olethan sinäkin minun idolini, eli idiootilla on idolina idiootti !


      • Liika suvaitsevaisuus on poltattanut autoja ja lennättelee kiviä pitkin vanhaa mannerta. Luonnollisestikin se on aiheuttanut vastavoimien esiin nousun.

        Ja sitä ei voi kieltää että eräät poliitikot ovat sharian soveltamiselle myönteisiä mieleltään. Kummallista ettei se suomen lakikirja riitä.


    • Riittäiskös se sulle?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      568
      1162
    2. 63
      776
    3. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      259
      622
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      53
      614
    5. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      160
      603
    6. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      166
      588
    7. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      84
      562
    8. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      115
      528
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      201
      504
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      476
    Aihe