Huuhaalla näyttää yksi ainoa

kirjoittelevan ja sitten vastailee itselleen?
-----------
Oudoksi on mennyt meininki. ;DDDD
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sinäkö se se oot.....niin monen vuoden ......

Äänestä
  • Joo pitää kyllä laulaa:
    * Sinäkö se oot joka yön jälkeen päivästä päivään tenho oi tenho:)

    Sillä Tenhohan se on kun sillä ei ole vastineita.

    Äänestä

Eli kotko.

Äänestä
  • Sille nauraa kaikki maha kippurassa:-D

    Äänestä

Siten saa mieleiset vastaukset liiterissään kalju punottaen, hehhee!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Toteaja**** kirjoitti:

kirjoittelevan ja sitten vastailee itselleen?
-----------
Oudoksi on mennyt meininki. ;DDDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu