Ihan aluksi haluan kiittää...

Ihan aluksi haluan kiittää kaikkia niitä hyväuskoisia hölmöjä, jotka äänestivät meidät hallitukseen saakka. Mikään ei muutu edelliseen hallitukseen nähden, paitsi se, että minusta tulee nyt ministeri.
775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Demarit pettää aina, vanha viidakon sanonta.

Äänestä
  • Umpikierot demarisaatanat.

    Äänestä

Nauti nyt huomenna on tilanne ihan toinen


hahhhhhhhhhhhh. Suomen kansa MUISTAA.

Äänestä

Jutta, pieni tytön tylleröinen.

Äänestä

Ihan aluksi haluan kiittää persuja siitä, että olivat selkärankaisia, toisin kuin demarit.

Äänestä

Ihan aluksi haluan kiittää puoluettamme petoksesta.

Äänestä

Ja sitten haluankin mustaa makkaraa somaliasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpo vai Urpilainen kirjoitti:

Ihan aluksi haluan kiittää kaikkia niitä hyväuskoisia hölmöjä, jotka äänestivät meidät hallitukseen saakka. Mikään ei muutu edelliseen hallitukseen nähden, paitsi se, että minusta tulee nyt ministeri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu