81 Kanada - Venäjä 1 _ _ 2,15 - -
89 Nottingham - Swansea 1 _ _ 2,10 - -
95 Atlanta - Chicago 1 _ _ 2,25 - -
Kokonaiskerroin: 10,15
Nottingham on selvä valinta nousukarsinnan kotimatchissaan, joten ei siitä sen enempää. Chicago on täysin riippuvainen Derrick Rosesta, joten Kyösti tarttuu Atlantaan, toivoen, että Rosella on off-päivä. Toki jos Rose on liekeissä, voittaa Bulls mennen tullen. Kanada-Venäjästä ei Kyöstillä ole mitään käsitystä, nada, nothing, ingenting ja silleen. Mutta luotetaan siihen, että Venäjän veskariosasto imee hullun lailla, ovathan venäläiset maalivahdit nykyään aika taiteellista porukkaa. Vanha legenda Tretjak saa jälleen puistella piippuhyllyllä päätään, kun Kanada latoo limppua sisään urakkatahdilla! Kyöstin henkilökohtainen betsi: Venäjä vaihtaa veskaria ennen kuin matsin loppuvihellys lähtee erotuomarin keuhkoista!
Iltatripla, 3 lajia
S-Kyösti
2
<50
Vastaukset
- pelaaja2
Sama alku mut Detroit on Atlantan tilalla.
- Pannar-pelti
Kanada kusee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",305197Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1352417- 1382092
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531935Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171780"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1661107Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää64941Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313879Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa170780