Aivan ihana keski-ikäinen mies pullistelee Kaivokselan seudulla koe-kilvissä olevalla Porsche 911:lla. Ei siinä mitään, hieno auto, mutta täytyy ihmetellä vanhan äijän teinimäistä käytöstä liikenteessä. Kurvaillaan miten sattuu, vilkkuja tuo hanurihannu ei tietenkään osaa käyttää.
Euroopanomistajan tavoin kurvaa munkkikahveelle kaivokselan teboilille ja pysäköi inva-ruutuun!!!
Kova ukko ratin takana, mutta kassalla vikisee kuin perseeseenladattu ruottalaispoika.
Kaivokselan Karju
4
69
Vastaukset
- Antero & Gynther
Oletko havainnut myös Kaivarissa erään pikkujulkkiksen edestakaisin ajelut Ferrarilla? Edestakaisin ajellaan ja tietysti pienellä vaihteella että koneen ääni viimeistään kiinnittää muiden huomion! Juuh,pikkusieluiset ja julkisuudenkipeiden tarvii pientä sieluaan korostaa. Ovathan hekin olemassa!
; ) - sua.
sitten tuntuu tuo äijä häiritsevän oikein tosissaan. Tuollaisiin ei kannata huomiota kiinnittää ollenkaan. Juuri äsken liikennevaloissa viereen ajoi Porsche 911 ja yritti kiihdytyskisaan haastaa, mutta en reagoinut millään tavalla. Siitä sai sitten itsekseen lähteä renkaat inahtaen liikkeelle, toki itsekin liikkeelle lähdin mutta ihan normaalilla tavalla.
- inahtaen inahtaen
Ei ole kyse mistään häiritsemisestä! Ihmetyttää vaan vanhan äijän teinityttömäinen käytös.
- Miehekäs_bi-mies
Sä oot vaan kateellinen luuseri!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1064572Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293393No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452380- 391418
- 361343
- 381196
- 141102
- 1591026
- 27978
- 6944