HAUSKA NÄHDÄ...
KUMPI TULEE: LUUSERIHALLITUS VAI ILMAVEIVI ?
OH BOY
457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei tule kumpikaan, vaan tulee kokoomusjohtoinen hallitus.
Lisäksi Suomi on saanut kokoomuslaisten pelaajien täyttämällä maajoukkueella mitalin jääkiekon MM-kisoista. Lisäksi jääkiekkoliiton johto on kokoomuksen käsissä.
Joo ei oo Kummola älynnyt viellä erota. kummola luulee myöskin olevansa jumala, juuri niin kuin luulee Katainenkin.
no jääkiekkoliitto onkin hoitanut asiat huonosti. Kummolan muitten olisi pitänyt älytä erota jo aikapäiviä sitten.Viimeisestä mailmanmestaruudesta kun on jo vuosia aikaa. Mutta minkäs teet kun eivät pässit älyä lähteä.
Kataiselle varmaan enään yksi ja sama onko kokoomus hallituksessa. Hän sai jo Portugali paketin läpi, eikä ukolla enään mitään muita tavoitteita ole. Suomalaisista viisveisaa moinen ukko.