Valehtelijoiden klubi, sinnetänne, minä eroan, enpäs eroakkaan, ei ydinvoimalle eiku sittenkin joo.
Persujen kannatus vain nousee ja kunnalisvaaleissa nähdään uusi jytky.
Takinkääntäjien hallitus
7
120
Vastaukset
- 8+8
Ihan sama,kun puhuisi työhaastattelussa paskaa ja väärentäisi paperinsa.
- äänestjänKulutt.suoj
äänestäjien kuluttajansuoja = 0 Suomessa!
aRvoJohtAjammE ei ole oTettU deMoKrAtain korruptiosta, koska on itse sitä ajamassa.
- armotonta menoa
Vaalilupaukset muistin virkistämiseksi
http://www.youtube.com/watch?v=FI9qHASYvI4
Paavo Arhinmäki kertoo totuuden
http://www.youtube.com/watch?v=xRXv2hSCg1c - äänestäjä,.,.,
Ainoa puolue joka ei syö sanojaan menee oppositioon. Muut kenokaulat kääntelee takkiaan napit lentäen.. Arhinmäki haukkuin Soinia takinkääntäjäksi, mutta paljastuikin itse sellaiseksi pahinta laatua! No vasurit joutuu seuraavissa vaaleissa maksamaan siitä hinnan muitten pelureitten kanssa kun uusi JYTKY on tulossa jossa PS on suurin.
- K=Suomen tappaja
Katainen ei voi taalta, miten Kreikka tai Portugali hoitaa velkansa. Katainen suojelee mafian pankkireita.
http://yle.fi/uutiset/nakokulmat/2011/05/eun_velat_jaavat_maksajat_vaihtuvat_2598891.html
- Aasius
Viisaat ihmiset kääntävät takkia tarvittaessa. Pänkäpäinen ryhdikkyys on osoitus tyhmyydestä. Politiikassa tarvitaan joustavuutta. Vain diktaattorit voivat aina pysyä kannassaan jonkin aikaa, kunnes heidät heitetään tunkiolle.
- Ja sinä sama
sianuloste retostelit jo ennen soinin tiukkaa linjaa ja oppositioon siirtymistä, kuinka: "SOINI KÄÄNTÄÄ TAKKINSA. NAPIT SINKOILEE. BUAH BUAH BUAH!"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648