shane ja jasmine

tietääkö joku alkavatko he seurustella???
11277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Omituista, että joku haluaisi tietää sarjan tapahtumat ennalta. Seuraamisestahan häviää juonen yllätysmomentti ja jäljelle jää tietämiensä tapahtumien odottelu ja toteaminen. Ei jummarra.

Äänestä
  • mitä helvettiä se sulle kuuluu! anna ihmisten kysellä jos haluavat tietää. ei sun oo pakko puuttua näihin ketjuihin! omituista kuin aina löytyy noita valittajia. ei jummarra.

    Äänestä

  • hohhohhoijaaaa kirjoitti:

    mitä helvettiä se sulle kuuluu! anna ihmisten kysellä jos haluavat tietää. ei sun oo pakko puuttua näihin ketjuihin! omituista kuin aina löytyy noita valittajia. ei jummarra.

    Mitä se sinua riepoo, jos joku on eri mieltä kuin sinä? Toki annan kysellä, enhän sitä voisikaan estää, samoin myös minulla on oikeus mielipiteeseeni. Kyse ei ole mistään valittamisesta. Onpa sinulla kireä vieteri.

    Äänestä

  • mene nukkumaan kirjoitti:

    Mitä se sinua riepoo, jos joku on eri mieltä kuin sinä? Toki annan kysellä, enhän sitä voisikaan estää, samoin myös minulla on oikeus mielipiteeseeni. Kyse ei ole mistään valittamisesta. Onpa sinulla kireä vieteri.

    oikeus ja oikeus.... voi voi... ja aikaa!

    Äänestä

Juu .. varsinaisesta seurustelusta en tiedä mutta Shane raiskaa Jasminen ja Jasmine tappaa Deppien avustuksella Shanen... eli paha saa palkkansa!

Äänestä
  • Mitäs veikkaat joko keväällä tapahtuu? Musta paikka olisi sopiva tälle juonen käänteelle. Eiks Jasmin löydä jotain sieltä Shanen kotoa ja Shane löytää Jasminen penkomasta hänen tavaroita ja ymmärtää että on jäänyt kiinni josta tapahtumat jatkuu tuolin heilutuksella.

    Äänestä

Nyt eletään lokakuun '08 jaksoja, kyiseiset tapahtumat joulukuussa. Eli todennäköisesti menee syksyn puolelle, saatan kyllä olla väärässäkin.

Äänestä
  • "Nyt eletään lokakuun '08 jaksoja,"

    Eiks nyt olla jo marraskuussa -08? siitä päätellen kun viettivät halloweenia jo yli viikko sitten ja koko ajan puhuvat lähestyvästä Joulusta.

    Äänestä

En tiedä seurustelevatko loppuvaiheessa, mutta ikävästi homma päättyy..
Debbie pelastaa Jasminen!

Äänestä

Kaikki tiedothan löytyvät netistä, kun vähän vaivautuu hakemaan, jos kiinnostaa.
Viimeisimmät jaksotkin näkyvät, Englannin.

Äänestä

se jakso kun shanen ruumis löytyy on todella upeasti kuvattu!! (shanen ruumis on lammen pohjassa) se on todella hyytävä jakso mutta hienosti toteutettu. ruumiin löytää victoria.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedon haluinen!!!! kirjoitti:

tietääkö joku alkavatko he seurustella???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu