Lasse Lehtisen tuklijoukkoin,

miten voin ilmoitautua?
Entisenä keskustalaisena en tiedä miten Demarit toimivat.
Lasse on paras!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näin on lyö kepulaisetkin. Lasse on Riihisäätiön koulima. Varasti nuorien tukemiseen kuuluvat rahat ja möinsäätiölle kirjoja enemmän kuin Vanhanen nuorisosäätiölle.

Lehtinen rikollisen rahan kuningas!!!

Äänestä

En osaa sanoa miten pääset Lassen tuklijoukkoihin kun en ole demari. Ehkä Lassella on jonkinlainen rekrytointi-toimisto jossa värvätään huithapeleita vaalityöntekijöiksi. Ehkä kannattaa opiskella hyödytöntä nippelitietoa ja osallistua miljoona-visaan. En tiedä..Timosta tulee kuitenkin seuraava pressa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex kepu kirjoitti:

miten voin ilmoitautua?
Entisenä keskustalaisena en tiedä miten Demarit toimivat.
Lasse on paras!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu