HahHaa! Kukaan ei enää kaipaa J-miehiä!!

Ne ajat tais olla ja mennä. Tulevaisuus on meidän P-miesten!!
21276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

O ooon !!

Äänestä

No ei nyt noin itsekäs voi olla edes p-mies

Äänestä

Kenen naisten tulevaisuus täällä häämöttää

Äänestä

Turha luulla.

Äänestä

Ei syki sydän kenellekään miehelle A-Ö:n ,että tiedoksi vaan.

Äänestä

Mä haluun L-miehen!!!!!

Äänestä

Maailmanlopun bileet nyt viikonloppuna :)

Äänestä

Olen S-mies, mutta koska toinen nimeni alkaa P:llä, ehdotankin veljeyden ja yhteistyön hengessä S- ja P-miesten liittoutumaa turhia J-miehiä vastaan.

Äänestä

P-mies ja P-nainen = parasta A-ryhmää :)

Äänestä
  • Tarkoittaako tuo A-ryhmä ,jotain Alkeiskurssia ?

    Äänestä

  • abckissakävelee. kirjoitti:

    Tarkoittaako tuo A-ryhmä ,jotain Alkeiskurssia ?

    sulla ei ilmeisesti ole kokemusta, kun et tiedä :)

    Äänestä

  • abckissakävelee. kirjoitti:

    Tarkoittaako tuo A-ryhmä ,jotain Alkeiskurssia ?

    Ei varmaan kannata ainakaan liikaa miettiä sana-assosiaatioita. Täällä näkee tosi erilaisia tulkintoja. Yksi pitää jotain tosi rakastettavana ja yhdessä hetkessä joku toinen pitää samaa vihamielisenä.

    Mutta saahan tietysti asioita miettiä jos on sillälailla orientoitunut ihminen.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    sulla ei ilmeisesti ole kokemusta, kun et tiedä :)

    Ei ole kokemuksia,joten en tiedä pitääkö väite A-ryhmä paikkaansa ? :)

    Äänestä

P miehet kaikki pelkkiä pettäjäpaskoja!

Äänestä

kyllä kaipaa J♥ murua ja onneksi on vihdoin perjantai S

Äänestä

Kyllä vain J-miestä odotan, vaikka turhaa se taitaa välillä olla! Oli meillä sellanen yhteys, että antoi voimia pitkäksi aikaa jatkaa! Totta kai niitä vaikeukisiakin välillä ymmärtää on, kun turhan äkisti reagoi, vaikka ei mitään syytä olisi. Syd. kiitos hänelle kuulumisesta!

Äänestä

Kelle J-miehelle?

Äänestä

Täällä kaivataan J-miestä

Äänestä

Jii taitaa aina jäädä ykköseksi mun mieleen, vaikka kaikki meniskin päin Peetä.

Äänestä

Olipa mielenkiintoinen ketju:)

Äänestä
  • - joku p

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


P-miesParas kirjoitti:

Ne ajat tais olla ja mennä. Tulevaisuus on meidän P-miesten!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu