Hallituksella sixpack

Jep, se on totta: http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011052113758302_uu.shtml

Taidanpa hakea kaupasta yhden tuon nimityksen kunniaksi.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Hallituksella sixpack"

Minusta paremminkin Sex Box on niillä siellä pystyssä.

Tasaparit, kolme muijaa ja kolme sälliä. Ei ihme että neuvottelut venuu illalla myöhään.

Porukassa on pari lisääntymisikäistä naarasta. Jos oikein hyvin alkaa kemiat pelata niin neuvotteluporukka voi tuosta vielä vaikka laajeta ens helmikuulla.

Vasemmistoliitto voi hyvinkin alkaa löytää hyviä puolia vihreistä, ja kokoomus demareista.

Äänestä

tuo mieleen vaalikrapulassa tärisivien häviäjien korjaussarjan ja niinhän siinä käy että seuraavan aamuna olo on entistäkin pahempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6pack kirjoitti:

Jep, se on totta: http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011052113758302_uu.shtml

Taidanpa hakea kaupasta yhden tuon nimityksen kunniaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu