YLLÄPITOON SHETTIKSII/SHETTISTÄ!

Shettistytöt

Heips! Tietääkö kukaan mistä näitä shettiksiä saa ylläpitoon ja onko tiellä ittellä shettiksiä ylläpitoon tarjota? :) Olen yruttänyt kovasti etsiä, mutta eipä ole vielä löytynyt! :( Elikkäs mulla on lisää tietä siinä sivussa kun ''ylläpitoon shetlanninponi!'' mutta kerrotaan toki lisää itsestämme sähköpostissa tai puhelimessa, jos jollain on jotakin ponia tarjota!

Kirjottakaas tähän alle jos teillä on jotain ponia tarjolla, tai jos tiedätte mistä voisi saada, niin keskustellaan asiasta lisää! :)

12

852

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • shettis<3

      Joo mäkin etin shettistä ylläpitoon en vaan löydä mistään...Oks teilkin sama ongelma??Oon harrastanut ratsastusta aika monta vuotta ,mutta en vaan löydä!Lähetin yhelle shettiksen omistajalle,mut ei kyl oo vastannut ainakaan pariin päivään niin ei varmaan haluu antaa sitä mulle ylläpitoon.Mull on kokemusta aika paljon shettikistä on hoitsuna yks neli vuotias shettis (aika haastava vaikka itse sanon).Jos olisijollain ihmeen kaupall olis shettistä tarjolla,jonka voisitte antaa ylläpitoon niin lähettäkää viestiä tähän paikkaan ja kertokaa s-postinne tai lähettäkää suoraan mun s-postiin:)
      PS:Olisin todella kiitollinen siittä:D
      [email protected]

    • I <3 Shettikset

      Sama ongelma! Oon ettiny ylläpitoon shettistä, mutta ei tunnun löytyvän...

    • halloota!!

      mäki etin toissa vuonna shettistä ja eikä löytyny ei sitten millään kunnes mun kaveri sano et käy kattoo ilmotuksii hevostalli.net : istä niin sieltä löyty aika paljon shettiksii myynnissä ja nyt mulla onkin sellanen pullaponi :D käykää kattoo sielt jos vaikka on potkaisee :)) osoite oli siis: hevostalli.net :) toivottavasti oli ees vähä apua

      • halloota!!

        sieltä löytyy myös ylläpito poneja ja kaikke muuta


    • shettis<3

      JOO kuule "halloota"!Niinkun kukaan ei tietäis ett sellanen paikka on olemas!?käyn sie ihan vaan tyylii joka paljon mut ei kyll löydy mitään ylläpito ponii tai hevosta joka olis vaan sopiva!Ja mää ja noi toiset tyypit etti YLLÄPONIA!Eikä shettistä omaks!Mut ehkä sulla potkasi mut ei kaikille niin käy..:(

      • vinkuinkushettis

        mä en kuules tajunnu yhtää mittää


    • ens kesää

      oon käyny kans siellä hevostalli.netissä ja kyl löyty ja etin monesta paikassa niin sit on valinan varaa.

    • Shettis <3

      Mulla sama ongelma:)

    • minä vaan

      kannattaa kysyä ratsastuskouluilta,nimittäin jotkut antaa ylläpitoon,mutta ei kaikki;)

    • I♥Shetlanninponit

      Kannataa kattoo:

      http://www.hevostalli.net/markkinatnew/view.php?ctgr=37&sid=0d246219b1fefc72ac63bed154506498&spuid=-1&spaid=-1&spls=0&spahx=0000003&sparea=0&spots=1366452747&spts=1366452747&spcnt=0&spmac=02667c016b895497ca0dbafd168c7639

      Siellä on tällä hetkellä 15 sivua vuokrahevostarjouksia. Osa on tietysti Shetlanninponeja. Olen itse etsinyt sieltä ja löytänyt hyviä tarjouksia. Voit myös valita sieltä maakuntasi, niin näet mitä poneja ja hevosia vuokrataan lähellä kaupunkiasi tai kaupungissasi. :)

    • viestiä mulle

      hei. haluaisin shettiksen ylläpitoon mutta ei löydy mistään olen 149cm ja 35gk
      mulla on sähkäri [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      367
      1415
    2. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      63
      936
    3. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      116
      895
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      83
      880
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      62
      835
    6. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      701
    7. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      681
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      609
    9. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      56
      594
    10. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      112
      554
    Aihe