JOUNI OLI PARAS TYYPPI!

JOUNI OLI KISAN PARAS JA HAUSKIN TYYPPI. RIIKKA TAKTIKOI PÄÄSTÄKSEEN KAPTEENIKSI HAUKKUMALLA JOUNIA KIEROILUSTA MITÄ SITTEN HARRASTIKIN ITSE.
RIIKKA PUTOO SEURAAVAKSI JA LÄHTEE HIMAAN KASVAMAAN!
8697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

..putoo kyllä, mutta että Jouni hauska?
Pelle se kyllä oli, mutta ei se siittä hauskaa tee.
PÖLKKY KIRJAIMILLA KIRJOTETTUA TEKSTIÄ ON SITTEN PIRUN HANKALA LUKEA. VARSINKIN JOS KIRJOITAT PITEMMÄN JUTUN.

Äänestä

Samaa mieltä. ja taisi olla ainut joka sai Riikankin kuriin.

Äänestä

Siis Jouni oli vahvoin, hauskin, ihanin...ja....ja....PaRaS!!!
Riikka ja Mika taktikoi sen ulos...TÖRKEESTI...
Tootta noin naa nii...Voi mahoton paekka, surun päevä ku Jouni läks...
Yhyy :(

Äänestä

Älytön idiootti koko tyyppi!!Ei voi ees kattoo koko ohjelmaa kun se on ollu mukana..Mika vaan takas!Kunnon inttihenkeä, eikä tyhjää pelleilyä malliin lehmäpipo.
Sitä paitsi porukka keuhkoo täällä jostain seikkailusta, ihan ku ois henki kyseessä..Relax! :))

Äänestä

Ohjelma kärsi heti kun Jouni manipuloitiin ohjelmasta ulos. Ilman sen katkeran naispirun väliintuloa Jouni olisi ollut finaalissa. Vaan kun piti kostaa Jounille.

Äänestä

Niin oli oikein esimerkillinen henkilö.:))
Kadehdin Jounia, vitsi kun pääsis esittämään
koko kansalle PELLEÄ. :)) Mull on muuten
synttärit. Mistä tollasen ääliön sais sinne esiintymään? Ois hyvä kun sille ei tarviais antaa edes alkoholia. Sill ois muutenkin kivaa ja kaikki luulis, että se olis kännissä.

Äänestä

Jouni oli oikeesti paras, mä en ymmärrä miks Riikka pudottti sen... Mut saapa Riikka lähtä seuraavaks kotii, mua ei kyl yhtää haittaa..

Äänestä

Jouni oli todella piristävä pakkaus,mutta kumminkin yksi fyysisesti paras..
Hölmö akka se Riikka, ei ajatellut joukkueen hyväksi vaan itserakkaasti itseään..
Pelle on Riikka!
Jounia haluaisin nähdä enemmänkin tellkarissa,sen takia katsoinkin suurta seikkailua niin innolla. Ennen Ankkuri oli kannattamani joukkue,nyt se on Ruori!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JA HAUSKA! kirjoitti:

JOUNI OLI KISAN PARAS JA HAUSKIN TYYPPI. RIIKKA TAKTIKOI PÄÄSTÄKSEEN KAPTEENIKSI HAUKKUMALLA JOUNIA KIEROILUSTA MITÄ SITTEN HARRASTIKIN ITSE.
RIIKKA PUTOO SEURAAVAKSI JA LÄHTEE HIMAAN KASVAMAAN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu