Eli mistä "työstä" maksetaan työvoimaneuvojille palkka? Mitä ne oikein tekevät?
Mistä palkka työvoimaneuvojille?
Utelias työtön
2
217
Vastaukset
- Töihin työkkäriin?
Kirjaavat käyntisi, antavat uuden ajan ja sanovat, että etukäteen asiaa ei voi kommentoida, se riippuu sitten päätöksestä.
- äkkiäveke täältä
on kiva nauraa!ennen kun työllistettiin työkkäriin töihin ,oli kiva lukea näitten idioottisuomalaisten stooreja,palkka ihan perseestä,6kk ja veke,ei onnaa enää.
Aika hommaansa leipääntyneen oloista väkeä tikkurilassa.Alakerrassa ekaa kertaa asioivat,etteivät järkyty,yläkerrassa paskasakki.Missä vitussa ihmisoikeudet?ovat näemmä päässet hukkumaan,kakkos kerroksessa näet suomen tämän hetkisen tilan ,ei kauheasti enää naurata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897239- 353831
- 453430
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402572- 2092403
- 412362
- 1232256
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292169Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241888- 401829