Tappaja-bakteeri

Antibiooteille vastustuskykyinen tappaja-bakteeri kylvää kuolemaa ihmisten keskuudessa. Tietoa bakteerin alkuperästä ei ole.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011053113816483_uu.shtml
17360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

terrori-isku tai sitten vain 2012 lähestyy.

Äänestä

Ei ole mitään pelättää, jos elämässä on kaikki hyvin, mutta jos on elämässä jotakin hampaankolossa niin sitten voi kyllä kuolema vituttaa.

Äänestä

Kuolemaa ei ole olemassakaan!Läski kyllä tummuu ja liha mätänee mutta henki jatkaa AINA eteenpäin!

Äänestä

Jokainen tulee jossakin vaiheessa elämäänsä kuolemaan halusi tai ei. Elämäntarkoitus on aina kuolema ja siihen meistä jokainen pyrkii.

Äänestä
  • Niin kyllä läski tummuu ja liha mätänee kyllä eli EGO kuolee,mutta ei se HENKI mihinkään katoa se jatkaa AINA seuraavaan läskiin ja sitten kun sinun HENKESI on valmistunut ihmisessä niin pääset sinne PARATIISIIN!

    Äänestä

;) On se jännää

Äänestä

Ihmiset tuhoavat ekosysteemin paskomalla ja kusemalla. Ihmiset juovat jo omaa pudistettua paskaa ja kusta. Puhdasta vettä olisi maansisällä, mutta kun ei niin ei

Äänestä
  • Hyvä vaan että puhdasta vettä on ja se myös piilossa pysyy. Sille on tärkeämpiäkin käyttäjiä kuin kusipaskaihmiset! Juodaan me vaan omia kusia ja hukutaan omaan paskaan.

    Äänestä

Tämäkin bakteeri on resistentti antibioteille ja aggressiivinen. Myös esim. Intiassa antibiooteille vastustuskykyistä bakteeria on jo vesijohtovedessä.

Tämähän tarkoittaa paluuta aikaan jolloin ei ollut kirurgiaa ja antibiootteja. Turha maailmanmatkailu levittää tappavia bakteeriepidemioita. Kohta lopetetaan turhat turistilennot...

Äänestä

kyllä se on kebabista peräisin.

Äänestä
  • jumalten ruokaa, heh

    Äänestä

  • Nyt oli ruuasta puhe.

    Äänestä

Näistä voit olla satavarma. Maailmanloppu tulee joskus. Kukaan ei elä ikuisesti.

Siispä.

Kuinka erinomaisen etuoikeutettua olisikaan elää juuri silloin kun Maailmanloppu tulee ja olla sitä todistamassa.

Niinpä toivonkin, että nämä kaksi väistämätöntä sattuvat juuri minun elinaikanani.

Äänestä

Raaka naudanliha on ennen ollut moisen pöpön lähde.
Joku tässä nyt mättää. Suojellaanko omia lihantuottajia?

Äänestä

Terroriteko. Ja vasta alkua. Salaisissa laboratorioissa on kehitelty vielä paljon pahempiakin pöpöjä. Ja jo tunnetuissa bakteereissa on karmeita tappajia jos ne ujutetaan esim vesijohtoihin.

Äänestä

Saksa on joutunut bakteeri hyökkäyksen kohteeksi. Joku taho on sabotoinut Saksan ruuan tuotantoa ja vaarana on saksalaisten nälkäkuolema.

Äänestä

Nälkäkuolema, hohhoijaa. Mitä varten kattilat on keksitty? Pöpöt kuolevat jo 40 asteessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruokaa ei voi syödä kirjoitti:

Antibiooteille vastustuskykyinen tappaja-bakteeri kylvää kuolemaa ihmisten keskuudessa. Tietoa bakteerin alkuperästä ei ole.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011053113816483_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu