lapset ja lapsiperheet maksamaan kreikan velkoja

hyiii jyrki nyt menit liian pitkälle.ja muista sun nimi on kreikan vekselis ei meidän ,ja sinä maksat omasta pussista.ei kansa,koska suomen kansa oli vastaan tukiaisia.minä sunä vähäsen harkitsisin laitatko enää nimiä vekseliin,sulla ei taida olla enää varaa ketään taata?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jyrki haluu et jokainen suomalainen antaa 5 tonnia kreikkalaisille mut mä oon käyny maassa. Oikea summa olis 8-10 tonnia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyi hyiiiiiiiii kirjoitti:

hyiii jyrki nyt menit liian pitkälle.ja muista sun nimi on kreikan vekselis ei meidän ,ja sinä maksat omasta pussista.ei kansa,koska suomen kansa oli vastaan tukiaisia.minä sunä vähäsen harkitsisin laitatko enää nimiä vekseliin,sulla ei taida olla enää varaa ketään taata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu