TAKINKÄÄNTÄJIÄ.....

Miten kommunistinen stalinia ihannoiva vasemmistoliitto voi olla köyhien asialla jos se tukee portugalien pankkeja...?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valitettavasti tietosi on kahdessa suhteessa virheellinen. Vasemmistoliitto ei ihannoi Stalinia. Vasemmistoliitto äänesti Portugalin tukipakettia vastaan.

Kommunisteilla on täällä ihan oma palsta ja heiltä voit kysyä Stalinin ihannoinnista. Eivätköhän hekin ole tehneet tilit selväksi Stalinin kanssa.

Vasemmistoliittoa on syytä arvostella niin kuin kaikkia muitakin, mutta täysin perättömien tietojen levittäminen on moraalitonta.

Asiallistakin kritiikin aihetta sinulla toivottavasti on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HS ..... kirjoitti:

Miten kommunistinen stalinia ihannoiva vasemmistoliitto voi olla köyhien asialla jos se tukee portugalien pankkeja...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu