Punikit ulos hallituksesta

Keskusta takaisin hallitukseen. Voi tätä ilon päivää, nyt saadaan maahan kunnollinen hallitus. Näin on näreet????
567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneksi ei Suomeen saatu lapsi-femakkohallitusta tai persujen hullujenhuonetta.

Äänestä

äimät hatussa keskustalla!
Nyt ei muuta kuin sanelemaan ehdot hallitukseen menosta.

Keskustan tavoitteiden pitää tulla esille jos hallitukseen mennään.

Äänestä

Pyydän anteeksi keskustalaisilta tietämättömyyttäni. Ei kansakoulupohjalta osaa mitään osaa arvioida.

Hyvää yötä!

Äänestä

Juureni on syvällä Juonen kylän mullassa. Haluan keskustan hallitukseen niin joku roti Suomessa säilyy. Herra paratkoon????

Äänestä

Kyllä keskustaa nyt tarvitaan ja on jo rintamakarkuruutta jos ei nyt kun isänmaa tarvitsee sinne hallitukseen mennä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Uusi-ukki, se oikea kirjoitti:

Keskusta takaisin hallitukseen. Voi tätä ilon päivää, nyt saadaan maahan kunnollinen hallitus. Näin on näreet????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu