ONko kukaa käyny hierottavana? Itte käyny stadissa jo pidempään hierottavana, kokovartalohoidonkin saa haluttaessa, entpäs mites vihdissä?
Vihdin thaihieronta?
14
10416
Vastaukset
- sielt löytyy
Nummelan Pilvenhattarassa joka päivä klo10 >>
- paljonko maksaa ?
Sanotaan normaali suihinotto ja perseeseen nainti. Käyttääkö kondomia ?
Siis ihan kaikkien kanssa ? Miten voi mennä vakuuseen, ettei saa jotain tautia niiltä ? - ny kaveri hei
paljonko maksaa ? kirjoitti:
Sanotaan normaali suihinotto ja perseeseen nainti. Käyttääkö kondomia ?
Siis ihan kaikkien kanssa ? Miten voi mennä vakuuseen, ettei saa jotain tautia niiltä ?Käytä itse kortsua. Ne taikkuhuorat on satojen äijien kanssa. Et kai meinaa levittää tauteja sivullisiin ihmisiin ? Tosta on tullut tuomioitakin.
- jotain hinnastoo ?
paljonko maksaa ? kirjoitti:
Sanotaan normaali suihinotto ja perseeseen nainti. Käyttääkö kondomia ?
Siis ihan kaikkien kanssa ? Miten voi mennä vakuuseen, ettei saa jotain tautia niiltä ?kiinnostais toi taikkuhuoran persnainti.
- sampsa vallaton
jotain hinnastoo ? kirjoitti:
kiinnostais toi taikkuhuoran persnainti.
Mua taas suikkari. Jos joku tietäis hintaa...
- buffalo2212
sampsa vallaton kirjoitti:
Mua taas suikkari. Jos joku tietäis hintaa...
Tasarahalla täysi hoito tunti aikaa ja pari kertaa, jos jaksaa.
- naiset,boikotoikaa !
Fiksut naiset, boikotoikaa näitä seksiä äijille myyviä thaihuoraamoja ! Ajakaa vaikka luudalla hutkien ne takaisin Pattayan koneeseen.
- forgengorgen
Niitä käyttävät äijätkin pitäis häätää kokonaan Suomesta. Miesten taso
nousisi heti huomattavasti.
- karkkila poju
Saako sieltä toosaaa Voi vittu vihdoinkin hyvä syy lähteä vihtiin!!!kun ei sieltä nirppanokkaset vihtiläiset anna muutakun jyrpää mulle
- rapu
niin. mutta kannattaa katsoakin. ei kaikki nais-taikut oo semmosiäkään.
- Lojomojo
Kyllä minä jotai niinaa tuuppasin Nummelassa wilpurin veskis.. oli jtn 16-18-vuotias, ja parii muutaki naista.. kortsua käytin koska ei tiedä millaisia taudin kantajia tuolla vihdissä on.
- nlan kolli
Jaahas onko siis olemassa toinenkin syy lähteä Kirkonkylälle kuin Vihdin Kino =D
- thaihieroja
ette ole tainneet ikinä edes käydä thaihieronnassa? katsokaa tästä:http://www.youtube.com/watch?v=RAWB8ms4XYU
- Etsivä löytää
Normaalejakin / siistejä paikkoja on jos oikeasti etsii:
http://www.k-homespa.com/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432799SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652266Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781939Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis651581- 1401522
- 691119
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön255936Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7918- 39800