Ja kaikki ovet lukkoon, että myös pysyvät ulkona.
Perussuomalaiset kaduille
#¤%&/?
559
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pöljä olet ? Kaikki ovet on sepposen selällä Timo Soini ja Suomen suosituin puolue . Nyt riitttä komialla kysyntää , mutta on parempi että pahimpien luteenpesien läävät on lukittu eittei tartu kirppuja ja syöpäläisiä kun mahtimies kylään saapuu .
Lässytä sinä vaan suosiosta ja muusta olemattomasta. Perussuomalaisista ei ole mihinkään käytännön hommiin.
He aikovat ruveta heittelemään polttopulloja ja kiviä jos heidät jätetään ulos.
Ja mihinka sitten perussuomalaiset ovat tulossa ? tää on tätä hävinneiden paskanjauhantaa . Persut tulee ja menee ja muut vikisee . No tää on näitten kommareiden ininää kun Jyrki huomasi minkä rupusakin kanssa meni pari viikkoa aivan turhaan , nyt on se ovi lopullisesti säpissä .
Kuka on muka sanonut että Perussuomalaiset alkais heittelemään kiviä ja polttopulloja? Kunhan aiemmin totesin että niinkin vois Suomessa käydä.