VALTIOVARAIN-ministeri.
Astrig on osoittaunut hyväksi ja pystyväksi ministeriksi ja me RKP:n äänestäjät vaadimme hänen e delleen jatkavan oivallista työtään tämän maan hyväksi.
ASTRIG THORSISTA
28
125
Vastaukset
- .
heheheheheehehhehe ----hohohohohohohoho
- rkp kauniainen
IHANA NAINEN ARTRIG.... unelmien kaunis uni.
- Lottovoittaja /jk
Thors ( rkp ) on pystyvä nainen vaativiin ja vastuunalaisiin virkoihin.. Nämä kuluneet vuodet on s en osoittaneet.
- Birgit.Å.
KATEELLISTEN PANETTELUA !
Thors ei ole syypää kerrottuihin rikoksiin.- DEHEC
Kuka on A. Thors? Onko se joku julkkis?
- .
DEHEC kirjoitti:
Kuka on A. Thors? Onko se joku julkkis?
.
- SickL
Kateellisten? =D No, osasin minäki koulussa kaivaa nokkaa ja nukkua tunnilla. Itse asiassa se on parasta mitä se on eduskunnassa tehny! =D !!
Aijaa, minä kun luulin että Astrid on hoitanut näitä maahanmuuttoasioita? Kuka on syypää sitten? Tekijä tietenki, mutta päättävältä taholta?- DEHEC
Oslo? Suomi? astrig Thors? Mitä ainetta te ootte vetäny? miten Oslon Raiskaukset ja Thors liittyy yhteen? Haloo,nyt vähän realismia keskusteluun.
- kaarina kauniainen
IHANA ASTRIG EI OLE TAPPANUT KETÄÄN............päin / vastoin antanut elämän monelle muuttajalle ja orjalle . jota maailma raiskaa.
- SickL
http://teemulahtinen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/4438-70-espoon-raiskauksista-maahanmuuttajien-tekemia
Väännetään sitten Suomalaisesta rautalangasta, eikä Norjalaisesta. Kysyt varmaan seuraavaksi miten Astrid liittyy nuihin raiskauksiin. Nii eihän se ole "kuin" maahanmuuttoministeri?- DEHEC
Ei suomella ole tällä hetkellä hallitusta tai niin ainakin luulen,ja eikai se sentään Oslossa vaikuta vaikka olisikin,nyt on tainnu jollain todellinen SuurSuomi alkaa kummittelemaan päässä.
- SickLappalainen
Juu nussitaan vaan pilkkua. Kivaa. En ole kyllä todennut että Astrid sielä vaikuttais. Tuo oli tarkoitettu vertailuksi. Ei tuo 70% kaukana ole Oslon lukemista. Mutta nussitaan vaan pilkkuu, ei se haittaa.
- kultahippu Emmi
Thor ei toimi Norjassa,,,ei Ruotsissa ei edes Somaliassa vaan SUOMESSA.
Suomen pystyvin ministeri ja kirkasotsainen RKP puolesta toimija ,,,oikea aarre. - Sipoon kalliolta)))
Astrig Thors on Venusmainen Mona-Lisamme.
Upea nainen kertakaikkiaan ja sopiva mihin ministerin postiin tahansa. - a.torsseli
Astrid olisi hyvä sellaiseen haukuntaministerin virkaan, joka varmaan perustetaan lähiaikoina. Hän on niin tunteeton ja kovanahkainen, että kestäisi kaikkien haukkumisen.
- A S T R I D !!!!!!!!
Te juntin jullit, ette edes osaa kirjoittaa nimeä ASTRID oikein, onko se tosiaan niin vaikeata? Astrig ??? !!!!"!"!"
- kielisosiologi Mari
ASTRITTI TYHURSSI olen lukenut pitköän Ruotsin ja tutkinut muistakin kuolleita kieliä ,,kuteen riikinruotsia ja ah`venanmaan guilet -kieltä.
- pönttövuori kiinni
Hyvässä lykyssä olet jonkun persjalkaisen, kierosilmäisen savolaisen heikkolahjainen tollo.................
- Mari Sosiologi
sinä olet amisviiksinen idiootti jonka geniteenialueilla on ikuinen ihottuma joka taas on aiheutunut joka öisistä ja säännöllisistä onanointi -sessioistasi.
- saa nauraa..........
pönttövuoresta käkättänyt hampuusi on huonossa lykyssä tippuri-tartunnasta sikiöinyt hampaaton keskiolut-juoppo Kuopin petoksen kaupungin osasta..
- kuopin petos ????!?
Enää pitäisi tietää mitä tarkoitaa Kuopin petos ???
Onhan se liikaa vaadittua, että osaisit tollo kirjoittaa . . ..
kuopin petos....buhaaaaahaaaaaahaaaaa
- Jarna V
kuppion peetos on siun asuntoalueesi TAMPIO BUAHAHAHAH HKIKIHIHKIHIHIHIHI
- Maria sos
Enää pitäisi taas sinun tietää että ilman kansakoulun päästötodistusta sinun paikkasi on jossain muualla kuin täällä aukomassa kieliopillisia nelijuuria ?
Mutta sehän on sinun osaltasi jo liikaa vaadittu kun ett saa auki edes keskiolutpullon kruunukorkkia.
PS: Kirjoitetaanko Tollo isolla ? - kiss my ass, warass
Asskrig?
- Mari Sosiologi
You´re the eagle family,and you add the chicken----Source and stop discounting............
- SYVEMMÄLTÄ))))))))))
Very enjoyable )))))))))))))
Try to be happy.- assking
i am ass king, kysyn vaan, ekiu persekuningas vaan täällä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057451
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1025264Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163516Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253461Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3491506Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?561324