AHO JA VALJAKKA samaan s elliin

Taparikolliset ovat tapojensa orjia.




pro taparikolliset kiinni - Summan tehtaat -
1173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Siinäpä heille olisikin juttuseuraa! Jospa Valjakkala saisi vain hyvän työpaikan kun se henkilö näkisi että se onkin ihan ok ihmisenä?

Äänestä
  • LUKIHÄIRIÖINEN??

    Äänestä

Loistava avaus ja ajatusta voisi laajentaa--- sasi ja RATTIJUOPPO / TAPPAJA SAMAAN SELLIIN

SASILLE SUSIPANTA-

Äänestä
  • Mitä Valjakka on tehnyt?

    Äänestä

vieläkö mahtuis käteinen

Äänestä

kuka Aho?

Äänestä
  • Juhani Aho, kirjailija.

    Äänestä

KANNUKSEN KEINO-ELIN ASIAMIES aho esko tapani

Äänestä

myös Sasi joka on myös tappanut ihmisen.

Äänestä

aho-viinasen politiikka tappoi välillisesti satoja yrittäjiä ja rehellisiä,,,omaan työhönsä turvautuvia SUOMALAISIA .


viinanen sai altzheimerinsä ja odottaa kuolemaa ,muuta keinoelinasiapoika-AHO porkuttaa pummina SUURYHTIÖN SIIVELLÄ...


en lepää ennkuin AHO on lusimassa....

Äänestä

samaa mieltä.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


summa summareid kirjoitti:

Taparikolliset ovat tapojensa orjia.




pro taparikolliset kiinni - Summan tehtaat -

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu