Tässä uusi ministeri?

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

JAAHAS! JUSSILLA ON TAAS VÄÄRÄN VÄRINEN KRAKA KAULASSA!!! MÄ OON SANONU SILLE TOSTA PUKEUTUMISESTA!!! LAKKI ON KYLLÄ TYYLIKÄS!!! MITÄS? SE MUUTEN EDUSTAA??!!!???....AI! JAAHA!!...NIINPÄ NIIN!!

Äänestä
  • HÄH

    HALLISKO SIINÄ OLI KUVASSA - MINÄ LUULIN ETTÄ KÖPPE. KÖPELLÄ OLI SAMANLAINEN LAKKI. HARMI KUN SE PEITTÄÄ KORKEAN OTSAN:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kai? kirjoitti:

http://2.bp.blogspot.com/_LFnNF7fkZBY/S6c5LtCOVrI/AAAAAAAAA8A/T3yFDFtNbm0/s400/Jussi-halla-aho.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu