Jutta aikoo lyödä oman ennätyksensä?

Jutta aikoo lyödä oman takinkäännön maailmanennätyksen tukipakettien kannassa. Nyt Jutta ei tiedä ollakko vai ei. Miten tuollainen ropelliaivo on olla mukana hallitusneuvotteluissa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa rasvaletti city-minkin turkki jo tähän mennessä kääntynyt siihen malliin ettei kukaan sitä enkkaa pysty lyömään. Ylimieli kimitti Suomen historian suurimman vaalitappion jälkeen että nyt kepu menee vapaaehtoisesti OPPOSITIOON. No koska kepulaisen -edes city-sellaisen - sanaan on voinut luottaa?

Äänestä

"Emme hyväksy Portugalin tukipakettia ilman sijoittajien vastuuta."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyseleväinen kirjoitti:

Jutta aikoo lyödä oman takinkäännön maailmanennätyksen tukipakettien kannassa. Nyt Jutta ei tiedä ollakko vai ei. Miten tuollainen ropelliaivo on olla mukana hallitusneuvotteluissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu