29.8.2011 nää samat

salkkarit jyrää

kirjottelijat kirjottaa täällä et he tiesi koko ajan et salkkarit jatkuu.

3

657

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aasihomowelho

      vittu mitä paskaa... jäi eilen eka salkkari jakso näkemät ja kun aattelin antaa niille tän kerra armoo ku kuulin et peppi on huora, ni kas vittu, totta kai VANHATKIN jaksot nykyään maksaa?????????? kuka homoteini oikeesti tukee tommosta roskaa jollai 2,5e jakso tai 60e kausi...... tästä lähteköön saatananmoinen WARETUSAALTO!!!!

    • salkkarit jyrää

      ei joudu maksaa jälkikäteis ähetyksest, en mä ainakaan maksanut.

    • salkkarifani2011

      kyllä noi jälkikäteen katsottavat jaksot on ilmaisia Katsomossa. Löydät ne helpommin tuolta, kun viet hiiren ensin tekstin päälle Kaikki ja sen jälkeen ilmestyy laatikko, jossa lukee kolme tekstiä alekkain:
      Kaikki jaksot
      Salatut elämät ennakko
      Salatut elämät ilmaisjaksot


      Valitse tuo Salatut elämät ilmaisjaksot klikkaamalla ja sen jälkeen vain valitset jakson jonka haluat katsoa. Jaksot ovat katsottavissa Katsomon kautta 30 päivän ajan tv esityksestä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      86
      5199
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      76
      4696
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      86
      2933
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2464
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      60
      2034
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      24
      1860
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      114
      1429
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe