Naurattaa nämä muutamat

faktaa-

reppanat jotka aika ajoin haukkuvat tätä Halla-ahoa täällä,tyypithän eivät ole mitään muuta kuin juuri homoja tai monikulttia palvovia mamurakastajia - tai molempia yhdessä - ja juuri siitä syystä eivät pidä Halla-ahosta.

Mutta reppanat eivät vaan uskalla edes nimettöminä sanoa sitä suoraan,niin raukkoja he ovat - homothan nyt pääosin ovat heikkoja ihmisiä.

He eivät tajua sitäkään että Halla-ahon jutuista ei tarvitse pitää,mutta totuus on että tällä "halliksella" on rohkeutta kirjoittaa omalla nimellään ja kuvallaan asioista suoraan ja ilman "poliittista korrektiutta",siihen ei moni pysty - pelkästään jo tämän takia hänelle ollaan katkeria ja myös kateellisia.

Eli siis Halla-ahosta tai hänen jutuistaan ei tarvitse pitää - mutta rohkeutta häneltä ei puutu - tämän luulisi käyneen jo kaikille selväksi.

23

79

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ghgh..

      Odotan mielenkiinnolla mikä poliisitutkinta ralli alkaa näistä henkisesti sairaiden törkykirjoittajien touhuista. Muistuttaisin, että 1.6.2011 tuli kiristetty laki näistä eri vähemmistöistä ym..

    • Sukkahousuritari

      Vaatii suurta rohkeutta mieheltä käyttää huulipunaa. Kun Halla-aho vielä lisää hurjistuu, saatamme nähdä jopa vilauksen pitsiä.

      • hoh..hoh..

        Siinä juuri tyypillinen vasemmistolaisen pellen kirjoitus - eli ei yhtään mitään asiaa.


      • Kylmä fakta
        hoh..hoh.. kirjoitti:

        Siinä juuri tyypillinen vasemmistolaisen pellen kirjoitus - eli ei yhtään mitään asiaa.

        Enempi tuossa oli asiaa, kun persujen puolueohjelmassa.


      • taaksepoistu
        Kylmä fakta kirjoitti:

        Enempi tuossa oli asiaa, kun persujen puolueohjelmassa.

        Totta!
        Puolueohjelmassa mainitaan aseellisen maanpuolustuksen lisäävän ihmisen moraalia. Halla-aho on jousipyssymiehenä moraaliltaan lödömpi.


      • hähähähää
        Kylmä fakta kirjoitti:

        Enempi tuossa oli asiaa, kun persujen puolueohjelmassa.

        Syytä vanhempiasi että olet homo - alä persuja


      • Kummin lie?
        hähähähää kirjoitti:

        Syytä vanhempiasi että olet homo - alä persuja

        Niin onko Halla-aho transu sen takia, että hän on persu vai persu sen takia, että transu.


      • yööökkk
        Kummin lie? kirjoitti:

        Niin onko Halla-aho transu sen takia, että hän on persu vai persu sen takia, että transu.

        Mitään epäselvyyttä ei kuitenkaan ole siitä,että olet sairas homo - jonka päälle syljetään...hah..hah..haaa


      • kentältä kuultua...
        yööökkk kirjoitti:

        Mitään epäselvyyttä ei kuitenkaan ole siitä,että olet sairas homo - jonka päälle syljetään...hah..hah..haaa

        Alapäänlävistykset kuuluvat kuulemma Sisuiluun? Onko pikkuhakaristi joka Sisupoijalla hepinvarressa?


      • Yxsilmänen sylkijä
        yööökkk kirjoitti:

        Mitään epäselvyyttä ei kuitenkaan ole siitä,että olet sairas homo - jonka päälle syljetään...hah..hah..haaa

        Siitäkö päättelit, kun kulli maistui kakalta sitä imiessäsi?


    • wanha peruSS natsi

      Halla-aho kusi persujen kaivoon niin, että pitsit vaan vilkkuivat?! Pervoa?

    • jututtaja-Ville

      Vinkki Halla-aholle: Jos puoluekokouksessa putoaa lompakko lattialle, kannattaa olla tarkkana, missä asennossa sen ylös nostaa. Ovat nimittäin nuo persupoijat niin h....

      • nyt runkku

        Puhut omasta tappiopuolueesi kokouksesta-,täällä,miksi?


      • Pojat on poikia
        nyt runkku kirjoitti:

        Puhut omasta tappiopuolueesi kokouksesta-,täällä,miksi?

        Hakkarainenkin oppi vankilassa monenmoista mukavaa, mitä voi tehdä poikien kesken.


      • kauan lusit?
        Pojat on poikia kirjoitti:

        Hakkarainenkin oppi vankilassa monenmoista mukavaa, mitä voi tehdä poikien kesken.

        Kai kokemuksesta puhut, etkä paskaa jauha?


      • Kiitos kaikesta
        kauan lusit? kirjoitti:

        Kai kokemuksesta puhut, etkä paskaa jauha?

        Saman kun Hakkarainen.


    • wanha peruSS natsi

      Persupoijilta löytyy aina joku "kynnyskysymys" johon vetoamalla voi pakoilla armeijaa ja luikkia moppisoturiksi? Kohta on tällämenolla Suomen puolustus Somaleiden varassa? Kauheaa!!!

      • Totuus julki

        Halla-aho ei varmaan mennyt armeijaan sen takia, kun hän on ryssänrakastaja. Nyt hän yrittää tehdä persupuolueesta salavihkaa slavistista.


    • UiiiUiiiiii

      Meilläpäin tuota sanotaan sivistymättömyydeksi. Vain persut pitävät sitä "rohkeutena".

    • Höpsis_

      yliopiston käyneet persutkin ymmärtävät, että Halla-Aho ei ainakaan enää nykyään kailota moraalisesti arveluttavia ajatuksiaan ilman"poliittista korrektiutta", vaan hän juurikin pukeutuu poliittisen korrektiuden kaapuun ja yrittää sen kautta saada läpi ehkä hyvinkin epäkorrekteja mielihalujaan.

      "Rasisminvastainen" julkilaulausuma olkoon tästä nyt esimerkkinä. Julistaudutaan rasisminvastaisiksi ja samassa julistuksessa pyritään rapauttamaan Suomen rasisminvaistaista työtä ja lainsäädäntöä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4309
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3243
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2360
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1358
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      979
    6. 141
      958
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      904
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      842
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      786
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      780
    Aihe