Euroopan vakavin ongelma ja uhka
http://www.danielpipes.org/article/1796
ja ratkaisu
http://www.netti.fi/~iory/index.htm
http://www.danielpipes.org/article/1796
ja ratkaisu
http://www.netti.fi/~iory/index.htm
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaikutamme EU:ssa 1 % Se ei ole paljon.
EU säätää 80 % laeistamme - se on paljon. Maksamme EU:lle paljon enemmän kuin saamme takaisin. Se vie meidät konkurssiin.
On parasta lopettakaa löpinät "vaikuttamisesta".
-Painamme EU-junalla velka-helvettiin että hippulat vinkuu...
Suomessa toimivien eduskuntapuolueiden rappiotila on paisunut hämmästyttäviin mittasuhteisiin. Yhteiskunnassa vallitseva mädännäisyys on suora heijaste puolueiden omasta tilasta.
Tätä eivät poliitikot tunnu tajuavan, se on pahimman luokan itsepetosta.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&con ference=1000000000000008&posting=22000000001917996
Herää Suomi!
http://www.vapaansuomenliitto.fi
turha syyttää muslimeja siitä mitä itse on aiheutettu... kuka käski liittymään euhun tai nuoleskelemaan muita maita?
Suomalaiset nipottaa EU:n herrahississä ja maksaa sinne omat ja varastetut.
- "Kreikan taloustilastointi paljastui epäluotettavaksi."
02.06.2004 19:01 Sonera Plaza:
"EU:n rakoileva kasvu- ja vakaussopimus sai uuden särön, kun Kreikan osoitettiin pitäneen julkisen talouden alijäämänsä hyväksyttävissä luvuissa vain epäluotettavan tilastoinnin avulla. Luxemburgissa kokoontuneille EU:n valtiovarainministereille tilastointiongelma oli yllätys..."
http://www.soneraplaza.fi/talous/artikkeli/0,2877,h-8482_a-22252721_feed-1,00.html
Kysymys lopuksi:
Oletko EU-propagandan uhri? Kuvitteletko todella että voit 1% ääniosuudella vaikuttaa EU:n "tulevaisuuteen".
- Voi poloista:)
Mihinkähän lähtis nauramaan:)) ))