alkaa saada jo uusia ulottuvuuksia kun pitää olla yksityiskone millä matkustaa.
Kataisen
2
<50
Vastaukset
- Onnea hän! Vai?
SIXPACKIN HÄN NÄYTTÄÄ SAAVAN USEAKSI VIIKOKSI . Alvi on vielä auki, mutta sehän ei kaikkia kovin kourin koittele! Tarkkailkaa silti, mihin kaikkeen pikkuoravat suostuvat!!
Jyrki on saanut eurooppalaisen velvollisuutensa täytettyä; sopeuttaa meidän rahaamme maasta pois. "Sekä meno- että verosopeutusta joudutaan käyttämään", hän sanoi. Käyttäisipä samassa kolarissa sotasopeutustakin! Sotahana vuotaa meidän rahaamme hiekkoihin koko ajan, vaikka stuppimiehet eivät muista siitä puhua. - pettynyt ja vihainen
Eikö tuota Kataisen tuhlaustouhua saada millään loppumaan? Kymmeet miljardit ulkomaisille pankeille veronmaksajien rahoja, ja kehtaa vielä pröystäillä 37000euron yksityiskonelennolla. Suomalaisten rahanmenolle olisi parempi, ettei hän lainkaan vieraisi Brysselissä. Helsingistä on hyvät lentoyhteydet Brysseliin normaaleilla reittilennoilla.
No noihan on vaan veronmaksajien rahoja, ei hänen omiaan. Ei taida miestä kiinnostaa muu, kuin suomalaisten rahojen hävittäminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1268897
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1455374Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333825Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1313585Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352634Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3581562Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981557Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?711410Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376