Kiviniemeä epäilin jo pohjanoteeraukseksi, mutta koskaan ei pidä nuolaista ennen kuin tipahtaa.
Jyrki ei vain mielestäni täytä millään mittapuulla mitään saappaita. T: Kadunlakaisija.
Jyrki ei vain mielestäni täytä millään mittapuulla mitään saappaita. T: Kadunlakaisija.
Vastaukset 11
Vanhimmat
hörökorva joka näyttää Mikki Hiireltä kuvittelee olevansa valtionmies eikä huomaa että koko kansa nauraa.
Keisari ilman vaatteita, on jopa pahempi moka kuin kassi-alma maailmalla. T: Kadunlakaisija.
Mutta vallankahvasta tämä pitää kiinni, kuin hukkuva oljenkorresta!! Ja Häkämies nostettiin myös jälleen paikalle, missä suomalaisten veronmaksajien rahat siirrellään kokoomuspiirien taskuihin!
suomalaisten mutta norjalaiset varmaankin voivat odottaa muna pystyssä.
Olet siis kokoomusmielinen. Sinua harmittaa, kun vasemmisto sai, työläisiä hyödyttäviä vaatimuksiaan läpi.
Eipä se olisi monen kokkareen kanssa onnistunu, mutta Jyrki oli hiukka pehmeämpi . Tai Jutta lumosi.
Olet siis kokoomusmielinen. Sinua harmittaa, kun vasemmisto sai, työläisiä hyödyttäviä vaatimuksiaan läpi.
Vasemmisto sai vain omaa eliittiänsä hyödyttäviä vaatimuksia läpi. T: Kadunlakaisija.
Koiran-n u s s i j a taas porttivahtina.
Saatko 10 tunnilta?
vanhanen ja kiviniemi ne pohjanoteeraukset olivat, kuka tahansa muu ylittää komeasti ne
Sexpackiksi nimetty hallitus on kuin ryhmä päiväkodin pihassa pörrääviä pikku terminaattoreita.
Näsäviisain on itseoikeutetusti kukkulan kunkku ja virkaheitto valvoja saa ainakin sisäministerin salkun.
Mitäpä tähänkään voisi enää muuta lisätä kuin Juicen mahtava laulu, Jyrki, Jyrki älä tyrki, tee joskus miehen työ, Jyrki älä sanojasi syö. T: Kadunlakaisija.
"Vasemmisto sai vain omaa eliittiänsä hyödyttäviä vaatimuksia läpi. T: Kadunlakaisija. "
Juuri näin. Kauankohan demareiden kannattajat jaksaa uskotella itselleen, että puolue ajoi duunarien etuja, ei voi kuin ihmetellä ihmisten sinisilmäisyyttä.