75% KANSASTA TYYTYMÄTTÖMIÄ

J.KATAISEN HALLITUKSEEN......
eipäs istu kauvaa kun tämmöiset luvut on ensimmäisenä päivänä JO.....
ensimmäisenä eu-tukia asiassa jykä SAA EPÄLUOTTAMUKSEN ISOSSA SALISSA.....
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Et taida osata lukea? Jos Katainen sai muodostettua ENEMMISTÖhallituksen
niin silloinhan hänellä on takanaan YLI 50% KANSASTA.

Mutta persukoilta ei muuta voikkaan odottaa. Tehdään kuten Soini ja
huudellaa pusikoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NÄIN KÄY kirjoitti:

J.KATAISEN HALLITUKSEEN......
eipäs istu kauvaa kun tämmöiset luvut on ensimmäisenä päivänä JO.....
ensimmäisenä eu-tukia asiassa jykä SAA EPÄLUOTTAMUKSEN ISOSSA SALISSA.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu