Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kakkospesä

hei kaikille jotka eivät ole kokeilleet peppuseksiä-meitäkin vaimoni kans epäilytti,mutta kyllä kannatti.varovasti rasvan kans ja ei kovia työntöjä,nainen kyllä mukautuu työntöjen rytmiin,mutta varovainen oltava ettei kiimassa ja orkun tullessa revi reikää.eikä tule sotkua menkkojen aikana,
41076
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiitos kirjoituksesta, mukava lukea välillä omakohtaisista kokemuksistakin!

Tuossahan ne sitäpaitsi tuli tärkeimmät ohjeetkin eli liukkaria tarpeeksi ja varovaisuus mukana!

Hyvää jatkoa b-rapun talkkarille ja puolisolle!

Äänestä

persereijän nussiminen on useimmissa tapauksissa kivaa koska sulkijalihas antaa toisenlaisen tunteen kuin pimppi.

Äänestä

olisin onnelinen jos ees mahtui peppureikään kun mulla on 1 cm pitkä ja ympärys on 45 cm

Äänestä
  • no se on ojkiaTATTI,ei kellään oo nii suurta persereikää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


b rapuntalkkari kirjoitti:

hei kaikille jotka eivät ole kokeilleet peppuseksiä-meitäkin vaimoni kans epäilytti,mutta kyllä kannatti.varovasti rasvan kans ja ei kovia työntöjä,nainen kyllä mukautuu työntöjen rytmiin,mutta varovainen oltava ettei kiimassa ja orkun tullessa revi reikää.eikä tule sotkua menkkojen aikana,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu