sairaseläkeläinen,enkä ole koskaan saanut naista - mutta Soinia haukun.
Olen yksinäinen vaaemmistolailen ja syön ivovanea - sorry en oikein osaa kirjoitta .
Olen yksinäinen vaaemmistolailen ja syön ivovanea - sorry en oikein osaa kirjoitta .
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
puhutko nyt olli immosesta? hänhän on 25 vuotias pitkäaikaissairaslomalainen...
Ei vaan minä olen vasemmistoa kannattava monikulttuurisuuden ihailija ja suuri humanisti,olen sairaseläkkeellä psyykkisten vaivojen takia - joudun valitettavasti syömään paljon eri lääkkeitä,mm. masennuslääkkeitä ja siitä johtuen olen myös impotentti.
Niin ja Halla-aho on minulle pakkomielle - minun on vaan pakko haukkua häntä.
ai jaa niinkö ajattelet. voisitko sitten kertoa mikä on jussi halla-ahon tiedekuntatausta? siis missä tiedekunnassa hän on suorittanut opintonsa?
No eihän minua sellainen kiinnosta,mutta hän on kuitenkin lukenut tyyppi ja olen vähän kateellinen hänelle - koska minäkin yritin lukea mutta pää ei kestänyt.
Mutta suurin pointti on se,että hän arvostelee muslimeita - niin ei saisi tehdä.Meidän pitää olla suvaitsevaisia heitä kohtaan,se on vähän meidän vika että muslimeilla menee huonosti,eikä kehitys ole mennyt eteenpäin muslimimaissa.
ei kun minä kysyin että mikä tiedekunta? sinä et halua vastata tähän koska kuset samantien vastatuleen. halla-ahon tiedekunta on humanistinen. eli ilman humanistihörhöjä halla-aho ei olisi tohtori. nyt voitkin sitten jatkaa aivan vapaasti sitä kusemistasi. maistuuko hyvältä?
Oletko sinäkin humanisti? - niinhän minäkin olen.Eikö sinunkin pitäisi haukkua Halla-ahoa - hänhän on selvästi rasisti.
Missä tiedekunnassa noin sympaattisia psykopaatteja koulutetaan?