Onko hän väärässä

655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on hänen mielipiteensä. Suuri osa juutalaisista joko ei ole sionisteja tai on täysin välinpitämättömiä Israelin suhteen Tämä on asia jota esim antisemitistit eivät ikimaailmassa ymmärrä. Ei ole mitään yhtä juutalaista mielipidettä edes Israelista .

Äänestä

" Täysin välinpitämättömiä Israelin suhteen ."

Onkohan tuo ihan noin ?

Äänestä

Suurelle osalle juutalaista juutalaisuus on vain syntymäsattuma joka ei elämässä näy eikä kuulu ja moni ei muuta halua kuin sulautua ympäristöön. Serakunnat ja järjestöt kaikkialla raapivat päätään millä keinoin edes osa nuorista saataisiin pidettyä juutalaisuudestaan tietoisina.

Äänestä

Kommunisteja on joka maassa,sairaus.

Äänestä

Tuo Tuubin mies on metsässä kuin käpytikka.

Äänestä

?.?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


? kirjoitti:

vai asian ytimessä?

http://www.youtube.com/watch?v=p2mTgq-jw8M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu