Ei

festareilta kuulu palata 'normaalielämään'..
470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ei todella. Ja paskoissa on ihan saatanan mittaamattomia tasoeroja. On käsittämätöntä löytää ääretön kertaa paskaa paskempaa(ääretön tarkin mahdoll määre)

Äänestä

Ei tosiaan pitäs koskaan palata mihkään arkeen festareilta, sais olla festarointia koko elämä. Vaik nyt on kyl yllättävän kiva palata..

Äänestä

EIKÄ tykkää Pikkukissa että ongitaan tietoja joita asianosainen ei itse halua antaa. Eikä ole tehnyt niin kuin pakon edessä realiteett säilyttämiseksi.

Äänestä

Mut kun rahat loppuu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikkukissa kirjoitti:

festareilta kuulu palata 'normaalielämään'..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu