Tämä oli jo Raamatussax!

157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"parametri on niin sanottu theta-13, joka vaikuttaa olevan uuden löydön perusteella "verrattain suuri". "

Täyttä puppua.se ei ole lähelläkään "suurta".antineutriinojen toiminnasta ja parametreistä jotain tietävä kyllä tiedostaa näin yksinkertaiset Hoaxit! Mutta ihan kiva yritys,uskon toki että vielä tässä onnistutaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Savonarolax kirjoitti:

http://www.tekniikkatalous.fi/tk/tiede/article643633.ece

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu