uskokaa hyvät naiset/miehet, että ootte pieniä poikkeuksia lukuunottamatta aina toisella sijalla. päihteet lupauksineen menee edelle. itse oon ollu tässä sijalla kaks jo kymmenet vuodet. en ole osannut lähteä omille teilleni. rohkeutta puuttuu. teillä joilla sitä on lähtekää, kun vielä on muutakin elämää edessä!
vaimo
rouva turhapuro
1
161
Vastaukset
- Aivan totta
Kyllä kunnon trippi aina kumppanin seuran voittaa. Uskokaa minua. Jättäkää meidät pajauttelijat omaan rauhaan ja etsikää raitis kumppani.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.146643- 913172
- 913055
- 193029
- 502933
- 322536
- 462424
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132190Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71973Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81921