Tämä on HYVÄ ASIA MUTTA

jos mennään liian pitkälle Isänmaallisissa asioissa niin se ei ole hyvä asia.

jos ruvetaan esim Rasisteiksi...

tunnustaudun olevani Suomalainen joka rakastaa kaikkia ihmisiä, maasta ja rodusta riippumatta.
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos myös sukupuolesta niin tervetuloa yhdessä hommailemaan kaikkea kivaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha82222 kirjoitti:

jos mennään liian pitkälle Isänmaallisissa asioissa niin se ei ole hyvä asia.

jos ruvetaan esim Rasisteiksi...

tunnustaudun olevani Suomalainen joka rakastaa kaikkia ihmisiä, maasta ja rodusta riippumatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu