Miksi tällä saitilla koko juhannus?

Minulla ei ole yksinkertaisesti mitään muuta elämässä,kuin tämä saitti eri nikkeineni.Kapilla on naisystävä,kavereita ja pääsee matkustamaan.Minä olen yksin täällä vuokraluukussani ja kirjoittelen saitille.Voi minua homo parkaa.
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kapia naurattaa,niin pirusti Kapt evp:n juhannuspäivystys saitilla.Hoh,hoo,hoooooooo.Kapilla on muutakin tekemistä juhannuksena.Ei tarvitse päivystää saitilla koko aikaa.

Äänestä
  • Käyt lukukertojen määrästä päätellen yksinpuhelua itsesi kanssa. Ah kuinka virikkeellistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kapt evp kirjoitti:

Minulla ei ole yksinkertaisesti mitään muuta elämässä,kuin tämä saitti eri nikkeineni.Kapilla on naisystävä,kavereita ja pääsee matkustamaan.Minä olen yksin täällä vuokraluukussani ja kirjoittelen saitille.Voi minua homo parkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu