Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

FLESHLIGHT VAGINA STU

FLESHLIGHT VAGINA STU onko kellään tuosta laitteesta kokemuksia tai vastaavanlaisista ?
3624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen käyttänyt joitakin vuosia silloin tällöin.Kyllä se aluksi tuntui joltain,mutta nopeasti se muuttuu vähemmän kiihottavaksi.Olen kokeillut sitä myös asentaa pölynimuriin ja siinä ei onnistunut mitenkään,sillä imuri vetäisi sen heti ruttuun putken sisään.Mielestäni parenpiakin laitteita voi tehdä vaikka itse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??.? kirjoitti:

FLESHLIGHT VAGINA STU onko kellään tuosta laitteesta kokemuksia tai vastaavanlaisista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu