TV2 taas paskaa

milloinkahan ne käsittelisi tummien tekemiä rikoksia suomalaisia kohtaan!
Luultavasti ei nuo mokuttaja toimittajat milloinkaan!!
Kyllä on kiimainen vimma tehdä Suomesta musukivaltio!
1369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

MUSLIMIT ULOS SUOMESTA JA POHJOISMAISTA JA PISTE !




Loppuu se " rasismi " kun tummat ei enää hauku meitä ISÄNTIÄÄN !

Äänestä
  • joo muslimeillehan on olemassa ihan omat muslimi valtiot ja isoja rikkaita maita suurin osa niistä onkin!!!
    Ja kulttuuri on siellä juuri heidän omaansa! Ei ole sopeutumis vaikeuksia! Miksi ei kelpaa mennä sinne niin ei tarvitse urputtaa täällä rasismista!

    Etei vaan nuo sosiaaliedut olisi houkuttimena? Muslimimaissa eivät taida loisimista hyväksyä eikä rahaa jaella kulta lusikalla kuten täällä!

    Äänestä

AJANKOHTAINEN PUNIKKI!!!

Äänestä

AJANKOHTAINEN LAKRITSAN KÄÄREPAPERI

Äänestä

Minä ainakin aion taistella rasismia vastaan, tarvittaessa kovinkin ottein. Jos näen rasismia kaupungilla, voi niitä rasistireppanoita, jotka joutuvat tielleni.

Äänestä
  • AJANKOHTAINEN REPPANA AVAUTUU JA AVAA LAKRITSAN KÄÄREPAPERIA ..... khihihi khihihih ...khihihihihi

    Äänestä

  • lutkuttaja, kuten sinä!

    Äänestä

  • Homo=Kuukerin nellin kirjoitti:

    lutkuttaja, kuten sinä!

    -onneksi ei sentään Kurajärven Allin !

    Äänestä

muslimit ja juutalaiset peehen täältä!!!!!!!!! Rituaalisine eläintenteurastuksineen!!!

Äänestä

Pakkosyöttöpaskaahan toi kieltämättä on.
Henkilö joka oli studiossa on hänkin varmaan jonkun suomi-horon lomamatkan tuliainen, mutta ei sitä tarttis koko ajan kaikille toitottaa.
Käkkäräpäinen paskanvärinen mulatti-hintti. Mitäpä tuohon muutakaan voisi sanoa.
Painuis vaan sinne samanväristensä maihin ja pysykööt siellä. Ottakoot hyysärit mukaansa kokeilemaan miten siellä voisi elää veronmaksajien kustannuksella??
Ottais sen horoäitinsäkin mukaan ja isänsä jolla on 99% varmuudella ainakin hiv, samoin ton äidillä kuten varmaan itselläänkin on.
Eipä vosii vähempää kiinnostaa mulatin elämä? Elääkö hänkin suomi vewonmaksajien kustannuksella?

Äänestä

katsoo Ajankohtaista punikkikakkosta?

tuottaja on toveri Richt - Sirola-opiston ´punikkihinttejä.

Onneksi niistäkin aika jättää, muistakaamme kusta ja paskantaa punikkisikojen haudoille! Ryssänkätyrit käyvät vähiin!

Äänestä

Ei vaan puhuta siitä, kuinka helvetin rasisteja nää sompanssit ovat Suomalaisia kohtaan.
Kyllä se vaan edelleenkin on niin, että maassa maan tavalla, taikka maasta pois.
Ja nää sompanssit mä toivotan helvettiin Suomesta.

Äänestä

punikkikakkosen tuottaja on Jyrki Richt, entinen taistolainen, joka valmistui punikkien Sirola-Opistosta.


"Tampereen yliopiston opiskeluajoilta tuli mieleen Jyrki Richt niminen
taistolaisen (TYMR) opiskelijajärjestön puheenjohtaja. Hän esiintyi
hyvin vakuuttavasti marxismi-leninismin opin sanansaattajana ja oikean
tulkinnan oppimestarina. Sittemin Jyrki on toimittanut ohjelmia TV2:ssa"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyi saatana! kirjoitti:

milloinkahan ne käsittelisi tummien tekemiä rikoksia suomalaisia kohtaan!
Luultavasti ei nuo mokuttaja toimittajat milloinkaan!!
Kyllä on kiimainen vimma tehdä Suomesta musukivaltio!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu