On joku varmaan noin vuonna 1985 syntynyt tyttö Hämeenlinnasta. Onko kenellekään tietoa missä asuu minkä nimisenä tai mitä kuuluu?
Henna Partanen
uunonkantamoinen
10
1013
Vastaukset
- mainostenorja
Sen nimi on Hanna ja ammatiltaan ravitsemusterapeutti!
- Anonyymi
Koitti Eduskuntaan vihreitten riveistä mut ei päässys.
- Anonyymi
Tyttö...ai kamala!!!! Pitää sanoa "henkilö"..,koska emme tiedä miten hän identifioi itsensä. Ei pidä olettaa kenestäkään mitään ja automaattisesti sukupuolittaa ihmisiä.
- Anonyymi
On olemassa yhä
- Anonyymi
Se on nykyään Hannu ja asuu Keravalla.
- Anonyymi
Ok.
- Anonyymi
Just joo älä valita
- Anonyymi
Tuo on valetta
- Anonyymi
Kaikki ennenkin
- Anonyymi
Juu
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2141427- 961276
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31067Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle161016Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9928Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86890- 32830
Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.59828T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37768Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44754