elikkä pitkä komea urheilullinen, hoika tai normaalivartaloinen pituutta saisi olla vähintään 180... löytyykö? ja tietty vapaa täytyy olla :)
haussa mies
7
543
Vastaukset
- Karatekahyusi
Mistä päin olet?Ikä?
- Atleetti017
Löytyy :) 185cm, komea, hyvin urheilullinen mies terveillä elämäntavoilla ;) Ja vapaakin vielä =)
- ap
017 alue ja 25 ikä....
- niiinjooo
liian kaukan ja liian nuori.ei natsaa.
- miten ois
niiinjooo kirjoitti:
liian kaukan ja liian nuori.ei natsaa.
Komea,hyvän huumorintajun omaava ,vapaa,tummat hiukset,siniset silmät,urheilullinen,terveet elämäntavat, 02-area ja 40
- kiinnostunut7
Olen 182 senttimetriä pitkä mies. Olen ylioppilasmerkonomi ja käynyt 14 kurssia, kuten ratsastuskurssin. Jos haluat tehdä treffit, niin soita: 098638736, jos en heti vastaa, niin soita myöhemmin uudelleen tai lähetä viesti:[email protected]
- The Naisenkaataja
Sinisilmäiset, ylioppilaat ja terveet elämäntavat on kaikki perseestä.
Nopein ja kaunein saa tästä karskin duunarin, oikean lihaksikkaan tosimiehen kaikilla varusteilla.
180 cm silkkaa komeaa tummaa vartta, vahvat käsivarret ja aina yhtä erehtymätön huumorintaju. Ruskeat silmät, syvä kainalo ja jykevä olkapää, jota vasten voit nojata raskaimmatkin ongelmat sen yhtään horjahtamatta.
Kaukana tylsästä ja tasapaksusta valaalta näyttävästä tavallisesta suomalaisesta miehestä, jolla vilkkuu persvako, kun se keräilee pudonneita kauppatavaroita prisman parkkipaikalla.
Et ikinä voi tietää, mitä seuraavaksi saan päähäni ja sekös tekee elämästäsi jännittävää.
Mutta pidä kiirettä, sillä meitä alfoja viedään kukasta kukkaan ja joskus vielä löytyy se kuihtumaton kukka, johon tämä uros pesänsä rakentaa.
Olen juuri se, josta äitisi sinua varoittaa, mutta ainoastaan sen takia, että haluaa minut itselleen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057411
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1005255Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253451Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3451485Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?551318