Ramppi Prismaan

Nyt kun tehdään ko paikalla Kannelmäessä Kehä ykkösellä tien parannus töitä, olisi hyvä laittaa ramppi Suomen suurimpaan Prismaan. Parikymmentä metriä.
Luulin jo et sitä ne tekevätkin, olen ramppia miettinyt jo pitkään.
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai että kaikki Prismaan suoraan isolta tieltä? Ootko osakas??????????

Äänestä

Osuuskunnalla ei ole osakkaita vaan omistajajäseniä.

Äänestä

Eiköhän noin yksilöidylle paikkakuntakohtaiselle aloitukselle olisi ollut parempiakin palstoja olemassa Suomi24:lla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herraosturt kirjoitti:

Nyt kun tehdään ko paikalla Kannelmäessä Kehä ykkösellä tien parannus töitä, olisi hyvä laittaa ramppi Suomen suurimpaan Prismaan. Parikymmentä metriä.
Luulin jo et sitä ne tekevätkin, olen ramppia miettinyt jo pitkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu