Kun nyt kerran olet Jehovan todistaja ...

... niin todista se.
Todista minulle Jehovan.
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin?

Äänestä
  • Jospa se tonttu menisi joulupukin avuksi korvatunturille, ja antaisi viisaampien
    ihmisten keskustella JT palstalla.

    Äänestä

Aloittaja lienee nukahtanut kesken kirjoittamisen. Katsotaan josko hän jatkaa tänään siitä mihin jäi :D

Äänestä

Todista minulle Unetontonttu

Äänestä

Tuota mitä alussa oli palstan aloitukseen tuskin kukaan tajuaa,paitsi kirjoittaja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unetontonttu kirjoitti:

... niin todista se.
Todista minulle Jehovan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu