Kalamiehet ainakin yleensä antavat maistaa vaikka savustettua muikkua tai jotain että voi päättää ostaako vai ei.
Kerran oli kyllä 1 ei antanut maistaa yhtä mansikkaa, kun olisin ollut ostamassa niitä, en varmasti ostanut jos ei saa yhtä mansikkaa maistaa..
Kerran oli kyllä 1 ei antanut maistaa yhtä mansikkaa, kun olisin ollut ostamassa niitä, en varmasti ostanut jos ei saa yhtä mansikkaa maistaa..
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minulla on housuissa sellainen paksu punainen mansikka ja varren päässä.Haluaisitkos maistella sitä?
Lidlissä yks somali pisti poskeensa viinirypäleitä posket lommolleen-- ja ilmaiseksi.
Eikös Tori.fi ole Ruotsalaisten sivusto !! Suomalaiset pitävät sitä omanaan vaikka kaikki tuotto siitä valuu ruotsiin !! Miksikäs ennemmin laiteta ilmoituksia laitettaisi vaikka keltaiseen porssiin tai vaikkapa uuteen sivustoon www.vaihdax.fi johonka sattumoisin törmäsin täällä keskustelussa, selkeät sivustot ja suomalainen !! Voitaisiin kehittää kannattamalla sitä aito suomalainen myyntisivusto !!
>>en varmasti ostanut jos ei saa yhtä mansikkaa maistaa..>>
melko varmasti teit oikean päätöksen. jotain vikaahan niissä on ellei maistaa saa.